5 zakładek na stronie firmowej, które warto posiadać

Oto kilka sugestii dotyczących zakładek, które mogą być wartościowe na stronie firmowej:

  1. „O nas” – ta zakładka powinna zawierać informacje o historii firmy, jej misji i wartościach oraz osobach zarządzających i pracujących w niej.
  2. „Produkty/usługi” – ta zakładka powinna zawierać szczegółowe informacje o oferowanych przez firmę produktach lub usługach, w tym opisy, zdjęcia i ceny.
  3. „Kontakt” – ta zakładka powinna zawierać informacje o tym, jak skontaktować się z firmą, w tym adres, numer telefonu, adres e-mail i formularz kontaktowy.
  4. „Ceny” – ta zakładka może być szczególnie przydatna dla firm oferujących różne rodzaje usług, takich jak usługi reklamowe lub usługi konsultingowe. Może zawierać cennik usług lub informacje o tym, jak uzyskać indywidualną wycenę.
  5. „Aktualności/blog” – ta zakładka może zawierać aktualności dotyczące firmy, takie jak nowe produkty lub usługi, osiągnięcia lub wydarzenia, a także artykuły z bloga, które mogą być interesujące dla klientów lub innych osób zainteresowanych branżą.

Oczywiście nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, jakie zakładki powinna zawierać strona firmowa. Ważne jest, aby zakładki były dostosowane do potrzeb i oczekiwań odbiorców oraz do charakteru działalności firmy.