Darmowe sprawdzanie pozycji w Google – kiedy lubisz trzymać rękę na pulsie

Istnieje wiele narzędzi do darmowego sprawdzania pozycji strony w wyszukiwarce Google. Możesz skorzystać z nich, aby regularnie monitorować, jak twoja strona jest indeksowana przez Google i na jakich frazach znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Oto kilka opcji narzędzi do darmowego sprawdzania pozycji w Google:

  1. Google Search Console: ta bezpłatna usługa od Google pozwala na sprawdzenie, jak twoja strona jest indeksowana i wyświetlana w wynikach wyszukiwania. Możesz również uzyskać informacje o błędach indeksowania i poprawić je, aby ulepszyć widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania.
  2. Ubersuggest: to narzędzie do szerokiego zakresu działań SEO, w tym do sprawdzania pozycji w wyszukiwarce Google. Możesz wprowadzić adres URL swojej strony i frazę kluczową, a następnie otrzymać informacje o pozycji strony w wynikach wyszukiwania dla tej frazy.
  3. SEMrush: to profesjonalne narzędzie do analizy SEO, które umożliwia sprawdzanie pozycji strony w wynikach wyszukiwania oraz dostarcza szereg innych informacji, takich jak słowa kluczowe, na które strona jest wysoko rankowana, oraz dane demograficzne dotyczące odwiedzających.
  4. Ahrefs: to kolejne profesjonalne narzędzie do analizy SEO, które umożliwia sprawdzanie pozycji strony w wynikach wyszukiwania oraz dostarcza szereg innych informacji, takich jak słowa kluczowe, na które strona jest wysoko rankowana, oraz dane dotyczące linków zwrotnych.

Upewnij się, że korzystasz z kilku narzędzi, aby uzyskać pełny obraz pozycji swojej strony w wynikach wyszukiwania.


Tagi: